Ogłoszenie

PLAN LEKCJI
Na dziś.
1. 9:30 Biologia
2. 10:25 Plastyka
3. 11.:20 Etyka
4. 12:05 Historia
5. 13:00 Polski [zastępstwo]
6. 13:55 Matematyka
Przerwy trwają dziesięć minut. Jak nazbiera się więcej nauczycieli zostaną wprowadzone trzy bądź wiecej planów dla grup, do jakich zostaną poprzydzielani uczniowie. Dokładniej wyjaśnię później ;]
Pogrubiona nazwa przedmiotu oznacza iż teraz właśnie jest ta lekcja. Nie spóźnijcie się ;]

Lekcje zaczynają się od 9:30.


WITAM!
Zapraszam do rejestracji i zakładania postaci, szkoła oficjalnie ruszyła! Plan lekcji uzgodnimy z nauczycielami, jak się odezwą. ^-^

ZACZYNAMY ZE SWOICH POKOI! KTO POKOJU NIE MA, PROSZĘ DO ADMINA (NAMARY BĄDŹ MADCAT) NA GADU PISAĆ, TO DOSTANIECIE ;]

UWAGA! Moi drodzy, od dzisiaj by grać, trzeba mieć zaakceptowaną kartę postaci. Bez tego, żaden użytkownik nie ma prawa napisać postu w fabule forum! Jednak, jak wiadomo, prawo wstecz nie działa, wiec karty założone do tej pory nie będą usuwane, ani one ani posty ich właścicieli.


SŁUCHAĆ! GDY OPUSZCZACIE TEMAT, JAK MI NIE NAPISZECIE [ZT] PRZY OSTATNIM POŚCIE, POUSUWAM WSZYSTKIE DOSŁOWNIE WSZYSTKO POSTY!

#1 2010-06-24 16:22:21

Namara-sama

Lisek sieciowy

7653997
Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 344
Punktów :   

Regulamin

1. Pierwsze i najważniejsze, to jest szkoła YAOI! Nie odpowiada ci? Wynocha! I bez zbędnych komentarzy.
2. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili.
3. Każda postać może przebywać tylko w jednym miejscu naraz.
4. Proszę nie robić z postaci super hero, ja chce mieć szkołę jeszcze w jednym kawałku ;]
5. Na forum obowiązuje maskarada. Co to znaczy? Otóż, znaczy to tyle, że ludzie świata mroku (elfy, wampiry, wilkołaki, zmiennokształtni, czarownice itp.) nie mogą ujawnić przed zwykłymi ludźmi, ze są czym są. Jest też kilka zasad świata mroku których złamać absolutnie nie wolno.
6. Tworząc tę grę wzorowałam się na książce "świat nocy" L. J. Smith. Większość zasad świata mroku jak i rasy pochodzi z tejże książki. Po prostu podoba mi się to i tyle.
7. Miło by było, gdybyście podali jakikolwiek komunikator, coby kontakt z wami był ^-^
8. NIE KIERUJEMY CUDZYMI POSTACIAMI! Każdy ma własny rozum prawda?
9. Proszę was, nie! Ja was BŁAGAM! Piszcie w miarę po polsku i nie po jednym zdaniu. Na czterolinijkową wypowiedź nie trudno jest się wysilić, a naprawdę to znacznie podnosi poziom pisania =)
10. Karty postaci tworzymy według wzoru, tj. "przykładowej karty postaci". Proszę również trzymać się opisu ras. O ewentualne pozwolenie na odgrywanie rasy nie umieszczonej w dziale "rasy" pisać do mnie.
11. O dłuższej nieobecności powiadamiajcie mnie, przez gg albo prywatną wiadomość na forum. Dziękuję za to z góry ;]
12. Nie przesadzajcie z przekleństwami, rozumiem, postać ma taki charakter i wogóle, ale wy kląć nie musicie ;]
13. Dobra, a to jest przykład jak się pisze posty w tematach.

Imie i nazwisko postaci
*miejsce gdzie się znajduje*

[...] tekst [...]


Czyli tak: Najpierw należy napisać pogrubione imię i nazwisko postaci którą mamy w danym momencie zamiar kierować. Następnie w gwiazdkach piszemy gdzie sie ta postać znajduje (np. w akademiku możesz napisać *gabinet dyrektora*)

14. W razie wątpliwości, pytać można w temacie "pytania".
15. POSTACIE NIE MOGĄ BYĆ MŁODSZE NIŻ 16 LAT!!
16. Uczniowie nie mogą używać magii, przemieniać się, ani pić krwi od nikogo kto nie wyrazi na to zgody, na terenie szkoły. Wychodzić poza teren szkoły można jedynie za zgodą dyrektora!
17. Nauczyciele nie mogą zbliżać się do uczniów na tle sexualnym! (oficjalnie, rzecz jasna xD)
18. Za nieprzestrzeganie regulaminu każdy dostaje upomnienie! Trzy upomnienia = ban!
19. Z dniem 28.01.2010 wszystkie avatary użytkowników muszą być adekwatne do co najmniej jednej postaci (najlepiej pierwszej, może być do dwóch). Wymiary avatara to 250 pixeli szerokości i 300 wysokości (najwięcej).
20. Na jedno konto limit postaci to 5. Mam nadzieje że tyle wam starczy ;]

ŻYCZĘ WAM WIĘC MIŁEJ ZABAWY I ZAPRASZAM DO GRY ^_^


http://squiby.net/view/3320846.pnghttp://squiby.net/view/3320842.pnghttp://squiby.net/view/2996233.pnghttp://squiby.net/view/3315514.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnka morska łysa