Ogłoszenie

PLAN LEKCJI
Na dziś.
1. 9:30 Biologia
2. 10:25 Plastyka
3. 11.:20 Etyka
4. 12:05 Historia
5. 13:00 Polski [zastępstwo]
6. 13:55 Matematyka
Przerwy trwają dziesięć minut. Jak nazbiera się więcej nauczycieli zostaną wprowadzone trzy bądź wiecej planów dla grup, do jakich zostaną poprzydzielani uczniowie. Dokładniej wyjaśnię później ;]
Pogrubiona nazwa przedmiotu oznacza iż teraz właśnie jest ta lekcja. Nie spóźnijcie się ;]

Lekcje zaczynają się od 9:30.


WITAM!
Zapraszam do rejestracji i zakładania postaci, szkoła oficjalnie ruszyła! Plan lekcji uzgodnimy z nauczycielami, jak się odezwą. ^-^

ZACZYNAMY ZE SWOICH POKOI! KTO POKOJU NIE MA, PROSZĘ DO ADMINA (NAMARY BĄDŹ MADCAT) NA GADU PISAĆ, TO DOSTANIECIE ;]

UWAGA! Moi drodzy, od dzisiaj by grać, trzeba mieć zaakceptowaną kartę postaci. Bez tego, żaden użytkownik nie ma prawa napisać postu w fabule forum! Jednak, jak wiadomo, prawo wstecz nie działa, wiec karty założone do tej pory nie będą usuwane, ani one ani posty ich właścicieli.


SŁUCHAĆ! GDY OPUSZCZACIE TEMAT, JAK MI NIE NAPISZECIE [ZT] PRZY OSTATNIM POŚCIE, POUSUWAM WSZYSTKIE DOSŁOWNIE WSZYSTKO POSTY!

#1 2010-06-13 18:17:01

Namara-sama

Lisek sieciowy

7653997
Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 344
Punktów :   

Zmiennokształtni

Są to ludzie jacy potrafią się zmieniać w jedno, określone zwierze.
Jakie zwierze? Większość zmiennokształtnych odziedzicza zwierze w jakie się zmienia po rodzicach (w przypadku gdy jedno z rodziców jest zmiennokształtnym) lub po zmiennokształtnym jaki go przemienił. Jedynie królewska rodzina zmiennokształtnych, tzw. główny dom, po urodzeniu nie ma przypisanego zwierzęcia. W okresie dorastania każdy członek tej rodziny może wybrać sobie zwierze i przemienić się w nie. Jednak zwierze wybrane podczas pierwszej przemiany zostaje już na stałe.
Po przemianie w zwierzaka, a następnie ponownej w człowieka, zmiennokształtny jest nagi. Oczywiście, jest wyjątek. Jeśli owy zmiennokształtny nosi ubranie zrobione ze skóry, sierści łusek czy piór innych zmiennokształtnych, wtedy po ponownej przemianie w człowieka ma je spowrotem na sobie.


Nie różnią się praktycznie od ludzi w swojej człowieczej formie. Jedyne co to swoistego rodzaju dziki błysk w oku je wyróżnia. Tak więc, wampiry czarownice i reszta ras nie mogą ich od tak sobie rozpoznać. Zmiennokształtni mogą rozpoznać się między sobą, gdyż podczas gdy naga skóra jednego zmiennokształtnego i drugiego się zetkną, są oni w stanie wyczuć w co zmienia się ten drugi. Również każdy zmiennokształtny ma gdzieś symbol swojej rasy tak jak czarownice. W tym przypadku będzie to czarna chryzantema.


http://squiby.net/view/3320846.pnghttp://squiby.net/view/3320842.pnghttp://squiby.net/view/2996233.pnghttp://squiby.net/view/3315514.png

Offline

 

#2 2010-08-23 19:33:11

Namara-sama

Lisek sieciowy

7653997
Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 344
Punktów :   

Re: Zmiennokształtni

Moi drodzy, został do tej rasy dodany bardzo istotny fakt. Zmienni (z jakiejś przyczyny wilkołaki rzadziej), jacy są w związku z:
-wampirami
-zmiennymi
-wilkołakami
będąc uke są w stanie zajść w ciąże! Jednak na ciąże potrzebna jest akceptacja admina, oraz dziecko musi zostać poczęte z miłości, nie z faktu iż postaci są bratnimi duszami, ani nie z tego że po prostu mieli ochotę na seks. Admin który wyrazi zgodę na posiadanie przez daną parę dziecka (nie radzę by postacie niepełnoletnie zachodziły bądź były przyczyną ciąży) dopisuje w karcie postaci "matki" datę poczęcia (według kalendarzyka jaki pojawi się na forum)  i od tego czasu ustala przewidywany termin porodu również w tym samym poście.

Przebieg ciąży:
Ciąża trwa 3 i pół miesiąca (około 14 tygodni).
Poród odbywa się przez cesarskie cięcie rzecz jasna. Dzidziuś sam daje do zrozumienia że już chce wyjść, a objawia się to wzmożoną aktywnością potomka (mamusia czuje w brzuchu), bólem brzucha matki, oraz delikatnym zmienieniem koloru oczu matki na Fioletowo zielony (nieraz zdarza się że jedno oko zabarwia się na zielono, drugie na fioletowo).
W pierwszym tygodniu nie ma praktycznie żadnych objawów. Z początkiem drugiego tygodnia zaczynają się kolejno:
Najpierw większa ochota na seks
Następnie, około połowy 2 tygodnia wzrasta apetyt (nieraz niemal niezauważalnie) oraz zmieniają się smaki. Matce zaczynają smakować rzeczy, których kiedyś nie wzięłaby do ust, łączy słodkie ze słonym, albo je mnóstwo słodyczy. Wedle upodobań.
Z początkiem 3 tygodnia (około rzecz jasna) zaczynają się poranne mdłości. Przechodzą one mniej więcej po dwóch tygodniach.
No i właśnie gdy mdłości się skończą (oczywiście nie zawsze tak równo) czyli mniej więcej gdy rozpoczyna się piąty tydzień zaczyna rosnąć brzuch.
Pod koniec piątego, a z początkiem szóstego tygodnia brzuszek jest już widoczny, jednak nie zawsze każdy go zauważa. Jest tylko nieco większy niż normalnie i ładnie zaokrąglony.
Mniej więcej w połowie siódmego, bądź na początku ósmego miesiąca brzuch już jest nie do ukrycia, bo i robi się większy. Chude osoby mają jeszcze trudniej go ukryć, toteż na ten czas zazwyczaj w szkole się nie pokazują.
Później, 9, 10 tydzień jest dość spokojny. Brzuszek sobie rośnie, dziecko zaczyna się ruszać i dawać o sobie znać (kopie, nieraz bije). Oczywiscie, dzidzia mamie nic tym nie robi. Nie ma takiej siły. Nieraz tylko może się zdarzyć że na brzuchu pojawiają się siniaki. W tym też czasie, gdy pojedzie się na USG (oczywiście do lekarza ze świata mroku) można zobaczyć i dzidziusia:
-kły (jeśli tatusiem był wampir, bo wampirze dziecko rodzi się już z dwoma ząbkami ;])
-Ogon, uszy, choć niekoniecznie (tatuś wilkołak, zmienny). Jednak widok ogona albo uszu na USG jest bardzo rzadki, a i tak w 90% przypadków znika on nim przyjdzie czas porodu.

Tydzień 11 obfituje w większą aktywność dziecka, a mamusi znowu zwiększa się apetyt. Zaczyna jeść przede wszystkim więcej mięsa, by dzidzia była najedzona (w końcu to w połowie lub w całości zmienny).
Tydzień 12 oraz często również 13 przynajmniej do połowy jest spokojny. dziecko co jakiś czas kopniakiem da znać że żyje, jednak jego aktywność znacznie maleje.
No, a w 14 tygodniu czeka się na poród ;]
Nieraz dzień, nieraz dwa dni przed porodem matka robi się niespokojna. Ma przeczucie jakby coś było nie tak, często towarzyszy temu panika a propos zdrowia dziecka. A od 1 dnia, do nawet dwóch godzin przed porodem również i maleństwo robi się niespokojne, co matka wyraźnie odczuwa. Zaczyna boleć brzuch, a gdy już jest ten czas oczy zmieniają kolor.
Nieraz również następuje niekontrolowana ćwierć przemiana, tj. mamusi rosną zęby, pazurki, uszy albo ogon...

Warto wspomnieć że podczas calutkiej ciąży, pan mamusia ma wahania nastrojów, często jest drażliwy i nieraz nawet niechcący potrafi w jakimś stopniu się przemienić, czyli doprawić sobie ogon, uszy, zęby, pazury czy trochę futerka tu i ówdzie, jednak NIGDY się nie przemienia całkowicie, gdyż to mogłoby zaszkodzić zarówno i dziecku jak i jemu.

No... to wszystko ;] Życzę miłej zabawy


http://squiby.net/view/3320846.pnghttp://squiby.net/view/3320842.pnghttp://squiby.net/view/2996233.pnghttp://squiby.net/view/3315514.png

Offline

 

#3 2011-01-30 19:24:08

Namara-sama

Lisek sieciowy

7653997
Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 344
Punktów :   

Re: Zmiennokształtni

No tak więc, wcześniej o tym nie pomyślałam, ale warto by napisać o inspiracji do ciąży zmiennych. Jedną z nich była pewna manga, jednak drugą która także się przyczyniła było pewne forum na którym czynnie działam jako gracz xD
Więc, pomysł mój został zainspirowany ciążą aasimarów jaka pojawia się na forum www.yaoidream.boo.pl do którego link można znaleźć w miejscu bannerów ;] Dziękuje wiec bardzo za inspiracje, mam też nadzieje że nikogo nie uraziłam.


http://squiby.net/view/3320846.pnghttp://squiby.net/view/3320842.pnghttp://squiby.net/view/2996233.pnghttp://squiby.net/view/3315514.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Skarga sprzedaj świnka morska łysa