Ogłoszenie

PLAN LEKCJI
Na dziś.
1. 9:30 Biologia
2. 10:25 Plastyka
3. 11.:20 Etyka
4. 12:05 Historia
5. 13:00 Polski [zastępstwo]
6. 13:55 Matematyka
Przerwy trwają dziesięć minut. Jak nazbiera się więcej nauczycieli zostaną wprowadzone trzy bądź wiecej planów dla grup, do jakich zostaną poprzydzielani uczniowie. Dokładniej wyjaśnię później ;]
Pogrubiona nazwa przedmiotu oznacza iż teraz właśnie jest ta lekcja. Nie spóźnijcie się ;]

Lekcje zaczynają się od 9:30.


WITAM!
Zapraszam do rejestracji i zakładania postaci, szkoła oficjalnie ruszyła! Plan lekcji uzgodnimy z nauczycielami, jak się odezwą. ^-^

ZACZYNAMY ZE SWOICH POKOI! KTO POKOJU NIE MA, PROSZĘ DO ADMINA (NAMARY BĄDŹ MADCAT) NA GADU PISAĆ, TO DOSTANIECIE ;]

UWAGA! Moi drodzy, od dzisiaj by grać, trzeba mieć zaakceptowaną kartę postaci. Bez tego, żaden użytkownik nie ma prawa napisać postu w fabule forum! Jednak, jak wiadomo, prawo wstecz nie działa, wiec karty założone do tej pory nie będą usuwane, ani one ani posty ich właścicieli.


SŁUCHAĆ! GDY OPUSZCZACIE TEMAT, JAK MI NIE NAPISZECIE [ZT] PRZY OSTATNIM POŚCIE, POUSUWAM WSZYSTKIE DOSŁOWNIE WSZYSTKO POSTY!

#1 2010-06-24 18:37:02

Momo

aniołek z różkami

22628483
Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Pokój 5b --Chikusa Momo

Do pokoju prowadzą zgrabne, brązowe drzwi. Pod klamką znajduje się mała dziurka na kluczyk. Ściany pomieszczenia są białe, jednak widnieją na nich wzory różnych barw. Sufit jest przysłonięty czernią, a podłoga Błękitnym dywanem. Z prawej strony stoi biurko. Obok znajduje się pojemnik na śmieci. Okno umieszczone jest na przeciwko drzwi, co jest przyczyną częstego oślepienia podczas wejścia do pokoju.Łózko wraz z szafą znajdują się po przeciwnej stronie. Szafa jest biała i mocno przylega do ściany. Łóżko trochę odstaje. Na łóżku znajdują się kolorowe pluszaki, a pod łóżkiem w słoiku słodycze. Okno co każdą noc jest przykrywane czarnymi zasłonami. Na suficie znajduje się żyrandol. Obok łózka znajduje się także mała lampka na szafeczce.

Ostatnio edytowany przez Momo (2010-06-24 18:46:17)


http://i215.photobucket.com/albums/cc148/L-chanchimolona/16j4ygz.gifKoyaShige <3
uzaleznienie-yaoi.blog.onet.pl
jap-fan.blogspot.com

Offline

 

#2 2010-06-24 20:53:30

Kitsune

Początkujący zboczuszek

13413722
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 287
Punktów :   

Re: Pokój 5b --Chikusa Momo

Kitsune Tomohisa
*pokój Momo*

Rudy położył nagiego chłopca na łóżku. Opatulił go kocem i poszedł zrobić kompres. Mały miał gorączkę.
Kitsune siedział przy nim całą noc głaszcząc go czule po twarzy i przykładając nowe kompresy.
Po godzinie czuwania zasnął na brzegu łóżka. Był wykończony dzisiejszymi zdarzeniami.

Ostatnio edytowany przez Kitsune (2010-06-25 18:41:13)


Bój się mnie poznać, bo gdy poznasz wiedz, że nie ma już odwrotu. ^_^

http://i836.photobucket.com/albums/zz285/nancy_matsujun/NEWS%20animated%20mood%20theme/sympathetic.gif
Sun is everywhere!

Offline

 

#3 2010-06-24 21:01:33

Momo

aniołek z różkami

22628483
Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Pokój 5b --Chikusa Momo

Momo Chikusa
*pokój Momo*

Blondyn się obudził. Na początku długo mrugał oczkami, ale później mógł prawidłowo patrzeć na świat. Ręką sięgnął  do czoła. Zdjął kompres i odłożył go na szafkę.
-Kto to zrobił? -zadawał sobie pytania. Nagle usłyszał przewracanie głowy.
-Ah? Kitsune...? -uśmiechnął się radośnie. Po chwili spostrzegł, że chłopak śpi. Usiadł na łóżku. Przybliżył swoja twarz i ucałował rudowłosego w policzek.
-Dziękuję, kochanie.


http://i215.photobucket.com/albums/cc148/L-chanchimolona/16j4ygz.gifKoyaShige <3
uzaleznienie-yaoi.blog.onet.pl
jap-fan.blogspot.com

Offline

 

#4 2010-06-24 21:35:04

Kitsune

Początkujący zboczuszek

13413722
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 287
Punktów :   

Re: Pokój 5b --Chikusa Momo

Kitsune Tomohisa
*pokój Momo*

Przekręcił swoją głowę na drugi bok.
-N-nigdy, nigdy sobie tego nie wybaczę, nigdy - mamrotał przez sen.
Przez mgłę zobaczył Momo, a za nim ten podły sekretarz, znowu się do niego dobiera!
-AAAAaaaaaaa! MOMO! - obudził sie ciągle wrzeszcząc.
Spojrzał w lewo, potem wprawo i przed siebie. Zobaczył blondynka wpatrującego się w niego swymi niebieskimi oczkami.
-Dzień dobry. Wszystko dobrze, Momo-kun? - spytał rumieniąc się.


Bój się mnie poznać, bo gdy poznasz wiedz, że nie ma już odwrotu. ^_^

http://i836.photobucket.com/albums/zz285/nancy_matsujun/NEWS%20animated%20mood%20theme/sympathetic.gif
Sun is everywhere!

Offline

 

#5 2010-06-25 12:30:37

Momo

aniołek z różkami

22628483
Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Pokój 5b --Chikusa Momo

Momo Chikusa
*pokój Momo*
Chłopak przetarł oczy.
-Tak, trochę tylko głowa mnie boli.
Wiedział, że zaraz minie.
Spojrzał na kolegę. Czyżby się o niego martwił?
-Dziękuję...za wczoraj. -zaczął się delikatnie czerwienić. -Jestem twoim dłużnikiem.
Uśmiechnął się szeroko. Nie czekając na reakcje kolegi zadał pytanie:
-To mój pokój?
Teraz Momo sobie przypomniał. Za każdym razem, kiedy dotykał Kitsune  w myślach stawała mu przed oczami postać zwierzęca. Zmiennokształtny? Jaki...? Rozmyślał dalej. Rude futro przysłaniało mu oczy. Lis. Tak, lis.

Ostatnio edytowany przez Momo (2010-06-25 19:26:25)


http://i215.photobucket.com/albums/cc148/L-chanchimolona/16j4ygz.gifKoyaShige <3
uzaleznienie-yaoi.blog.onet.pl
jap-fan.blogspot.com

Offline

 

#6 2010-06-25 18:48:06

Kitsune

Początkujący zboczuszek

13413722
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 287
Punktów :   

Re: Pokój 5b --Chikusa Momo

Kitsune Tomohisa
*pokój Momo*

- Tak, to twój pokój - odpowiedział z radością.
Uśmiech sam pojawił się na jego twarzy.
Ahh, jak to dobrze, ze nic mu nie jest. Ale ja tego tak nie zostawię, jeszcze mnie popamięta ten cholerny sekretarz!
- Idę, muszę ściągnąć do Ciebie jakiegoś lekarza i pogadać z dyrektorem - oznajmił stanowczo - do zobaczenia, Momo-kun.
Wziął swoje rzeczy, które wcześniej rzucił przed pokojem kolegi i popędził aby je zostawić w swoim królestwie.

Ostatnio edytowany przez Kitsune (2010-06-25 19:11:34)


Bój się mnie poznać, bo gdy poznasz wiedz, że nie ma już odwrotu. ^_^

http://i836.photobucket.com/albums/zz285/nancy_matsujun/NEWS%20animated%20mood%20theme/sympathetic.gif
Sun is everywhere!

Offline

 

#7 2010-06-25 19:06:27

Momo

aniołek z różkami

22628483
Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Pokój 5b --Chikusa Momo

Momo Chikusa
*pokój Momo*
Momo patrzył jak kolega wybiega z pokoju. Rozejrzał się dokładnie po pokoju. Wstał na nogi, nie będzie przecież siedział cały czas. Powędrował do drzwi. Za nimi stały jego bagaże, które sprowadził po chwili do pokoju. Z wielkiej torby wyjął słoik cukierkow i włączając radio zaczął je zajadywać.
Ból minął tak szybko, jak się pojawił. Czuł się już o niebo lepiej.
-No tak, nie jestem człowiekiem.
Po tych słowach zaczął porządkować pokój.
Sprzątanie zajęło mu kilka chwil. Rozpakował się i wszystko poustawiał. Tęsknił za inną osobą. Chciał z kimś porozmawiać. Założył urocze szelki i wyszedł z pokoju nie zamykając go za sobą. Udał się do Akademii.

Ostatnio edytowany przez Momo (2010-06-25 20:09:23)


http://i215.photobucket.com/albums/cc148/L-chanchimolona/16j4ygz.gifKoyaShige <3
uzaleznienie-yaoi.blog.onet.pl
jap-fan.blogspot.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl