Ogłoszenie

PLAN LEKCJI
Na dziś.
1. 9:30 Biologia
2. 10:25 Plastyka
3. 11.:20 Etyka
4. 12:05 Historia
5. 13:00 Polski [zastępstwo]
6. 13:55 Matematyka
Przerwy trwają dziesięć minut. Jak nazbiera się więcej nauczycieli zostaną wprowadzone trzy bądź wiecej planów dla grup, do jakich zostaną poprzydzielani uczniowie. Dokładniej wyjaśnię później ;]
Pogrubiona nazwa przedmiotu oznacza iż teraz właśnie jest ta lekcja. Nie spóźnijcie się ;]

Lekcje zaczynają się od 9:30.


WITAM!
Zapraszam do rejestracji i zakładania postaci, szkoła oficjalnie ruszyła! Plan lekcji uzgodnimy z nauczycielami, jak się odezwą. ^-^

ZACZYNAMY ZE SWOICH POKOI! KTO POKOJU NIE MA, PROSZĘ DO ADMINA (NAMARY BĄDŹ MADCAT) NA GADU PISAĆ, TO DOSTANIECIE ;]

UWAGA! Moi drodzy, od dzisiaj by grać, trzeba mieć zaakceptowaną kartę postaci. Bez tego, żaden użytkownik nie ma prawa napisać postu w fabule forum! Jednak, jak wiadomo, prawo wstecz nie działa, wiec karty założone do tej pory nie będą usuwane, ani one ani posty ich właścicieli.


SŁUCHAĆ! GDY OPUSZCZACIE TEMAT, JAK MI NIE NAPISZECIE [ZT] PRZY OSTATNIM POŚCIE, POUSUWAM WSZYSTKIE DOSŁOWNIE WSZYSTKO POSTY!

#61 2011-08-23 21:03:22

Allen

Mały aniołek

1508409
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Korytarze

Allen Waterblane
*Jakiś ciszchy zakątek korytarza*

Znalazł jakieś cichsze miejsce i wreszcie odebrał ten nieszczęsny telefon. Ojciec jak zwykle, jak gdymy nigny nic pyytał się co u niego słychać...udawał takie niewiniątko. Po dłuśzym monologu Allen mu przerwał chłodnym głosem.
- Skończyłeś? Wiesz, ze takie słowa nie przekonają mnie do powrotu, więc łaskawie odczep się i nie dzwoń więcej! - Zaczał wrzeszczeć na swojego ojca.

Offline

 

#62 2011-08-23 21:24:40

Masami

Mały aniołek

33603187
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Korytarze

Masashi Ootori
*kortarze*

Dobiegł do korytarzy. Trzeba przyznać- kondycji nie miał zupełnie! Oparł się o ścianę i wykonał parę głębszych oddechów. Ale nagle ni stąd ni zowąd ktoś zaczął krzyczeć... Krzyczeć...? Bardzo głośno krzyczeć. Masashi podążył w kierunku głosu zdenerwowanej osoby. Okazał się to niższy od Masashi'ego chłopak z rudymi włosami. Pan M. widział tylko jego plecy, więc nie poznał twarzy.


"Kokoro-ni jo-o orosi"

Offline

 

#63 2011-08-23 21:34:55

Allen

Mały aniołek

1508409
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Korytarze

Allen Waterblane
*Jakiś cichy zakątek korytarza*

- Nie obchodzi mnie, ze ci jest przykro z tamtego powodu! Dobrze wiedziałeś co robisz i wiedz że ci tego nie wybacze! Już wystarczy, że masz resztę rodziny po swojej stronie. Zapamiętaj sobie: Nie wróce do ciebie osobo która formalnie jest moim ojcem! Nie dzwoń więcej! - Po chwili sie rozłączył.
Wzął parę głębszych wsechów. Musiał się uspokoić. Przetarł sobie oczy dłonią. Schowal komórkę i odwrócił się gdzie zobaczył nauczyciela muzyki. Bardzo się zdziwił na jego widok i odebrało mu mowe. Po chwili wydukal z siebie parę słów.
- Profesorze...ja...ja...przepraszam...

Offline

 

#64 2011-08-23 21:42:41

Masami

Mały aniołek

33603187
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Korytarze

Masashi Ootori
*jakiś cichy zakątek stworzony przez pania Allen ^^*

Chyba nie była to wesoła pogawędka... Podrapał się po głowie. Chciał się wycofać, bo tak głupio podsłuchiwać... Nagle chłopak odwrócił się. Był chyba tak samo spłoszony co blondyn. Po "ocknięciu się" rozpoznał chłopaka. Stał w tej "licznej" grupce. No co mógł zrobić. Teraz niegrzecznie byłoby tak uciec...- Przepraszasz mnie? To chyba ja ciebie powinienem przeprosić.- Uśmiechnął się nonszalancko i założył ręce na piersi.- Chociaż lepiej byłoby gdybyś takie prywatne i głośne rozmowy przeprowadzał w swoim pokoju...- Woo, to mu wyszło. Zabrzmiał jak prawdziwy nauczyciel. No! Tę prace ma prawie w garści!- Wszystko w porządku?- Dodał.


"Kokoro-ni jo-o orosi"

Offline

 

#65 2011-08-23 21:50:15

Allen

Mały aniołek

1508409
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Korytarze

Allen Waterblane
*Jakiś cichy zakątek korytarza*

- przepraszam...- Odpowiedział i spuścił głowę.
To prawda, powinien takie rozmowy przeprowadzać w swoim pokoju, ale nie mogł już wytrzymac tego ciągłego dzwonienia. Musiał to zrobić jak najszybciej.
- Tak...wszystko w porzadku. - Odpowiedział z lekkim uśmiechem.
Wolał sam załatwiać swoje sprawy. Nie miał ochoty w to kogoś wciągać.

Offline

 

#66 2011-08-23 22:00:52

Masami

Mały aniołek

33603187
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Korytarze

Masashi Ootori
*jakiś cichy zakątek stworzony przez pania Allen ^^*

Nie polepszył sytuacji. Podszedł do rudowłosego i poczochrał go po głowie. (poczochrał, ale też pogłaskał, oj na pewno wiesz o co mi chodzi ^ ^ ")
-Jeżeli to jakiś natręt to radzę zmienić numer telefonu.- Wyciągnął z kieszeni paczkę papierosów, wziął jednego i wyciągnął rękę w strone chłopaka, żeby go poczęstować.- Jeszcze nie jestem nauczycielem, więc chyba nic się nie stanie... O ile palisz.


"Kokoro-ni jo-o orosi"

Offline

 

#67 2011-08-23 22:11:18

Allen

Mały aniołek

1508409
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Korytarze

Allen Waterblane
*jakiś cichy zakątek korytarza*

- To ktoś gorszy niż natręt... - Odpowiedział Allen.
Poprawił swoje poczochrane przez kandydata na nauczyciela włosy. Gdy ten zaproponował mu papieros trochę się zdziwił, ale lekko się tylko uśmiechnął.
- Nie dziękuje, nie palę. Nie jestem jednak donosicielem więc się niech pan nie martwi. - Zapewnił go uczń poprawiając swoje okulary.

Offline

 

#68 2011-08-23 22:23:12

Masami

Mały aniołek

33603187
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Korytarze

Masashi Ootori
*jakiś cichy zakątek stworzony przez pania Allen ^^*

-Ktoś gorszy...-Przypomniało mu się stare życie, gdy był człowiekiem.- W takim razie dzięki.- Zapalił i spojrzał na rodowłosego z obojętną minką.- Więc... Jak się nazywasz?- Zapytał zaciekawiony.


"Kokoro-ni jo-o orosi"

Offline

 

#69 2011-08-24 14:28:39

Allen

Mały aniołek

1508409
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Korytarze

Allen Waterblane
*Jakiś cichy zakątek korytarza*

- Allen Waterblane. - Przedstawił się ognistowłosy uczeń.
Znów poprawił swoje okulary. Zerknął na przyszłego nauczyciela zswymi fioletowymi oczami. Ciekawiło go czy należał do świata ludzi czy raczej był kimś z jego pokroju. Jak na razie nie zauważył żadnego symbolu mogący potwierdzić jego hipotezę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl